Tyto stránky slouží jako ukázky a elektronický archiv prací účastníků Astronomické expedice v Úpici a příbuzných akcí.

Novinky

26.03.18 - 13:49

Vážení a milí ex-pedičníci!

Astronomická Expedice v Úpici oslaví letos šedesáté výročí. Při té příležitosti uspořádáme prostřední sobotu letošní expedice, 11. srpna 2018, oslavu pro Vás - bývalé expedičníky, při níž budete mít možnost nejen se setkat a zavzpomínat, ale také nahlédnout pod pokličku toho, jak expedice probíhá v současnosti. Předběžný program (který ještě může doznat změn) oslavy je následující:
10:30 - 12:00 Příjezd účastníků
12:00 Uvítání, následované moderovanou diskuzí pamětníků
14:00 Oběd
15:00 Přednáška Jiřího Grygara: Žeň objevů 2017
17:00 Po skupinách prohlídky hvězdárny a "expedičních" prostor (prohlídky se uskuteční také v různých pauzách mezi programem, např. pro účastníky, kteří budou odjíždět dříve).
Není bohužel v našich silách zajistit pro účastníky oslavy nocleh, nicméně v případě zájmu můžete s námi strávit také pozorovací noc a přespat ve vlastním stanu. V tom případě se z Vás stane opět expedičník v režimu "návštěvy" a poprosíme Vás o poplatek 200 Kč.

V případě, že máte zájem oslavy se zúčastnit, pošlete prosím vyplněnou návratku (viz níže) na email: expedice@astronomie.cz
Zároveň Vás prosím o šíření této informace mezi svými vrstevníky, přestože velmi pravděpodobně nemáme kontaktní informace na všechny bývalé účastníky.
Na setkání se těší Petr Scheirich (hlavní vedoucí expedice) NÁVRATKA: Jméno a příjmení: Emailová adresa: Expedice jsem se zúčastnil(a) v letech (stačí přibližně): Přespím ve vlastním stanu: ano/ne

Sajri

07.08.12 - 13:50

Při obnovování funkce stránek se mi podařilo omylem vrátit seznam registrovaných uživatelů do stavu z roku 2009. Pokud se tedy nemůžete přihlásit, pište mi na email.
Sajri

11.07.12 - 11:00

Web je opět v provozu
Sajri